Los Angeles Eğitim Ataşeliği

Bakanlığımızdan "15 Temmuz Kahramanları" Temalı Yarışma

Bakanlığımız Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında "15 Temmuz Kahramanları" temasıyla bir resim yarışması düzenlenecek.
Bakanlığımızdan

Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın 7-18 yaş aralığında bulunan çocuklarının katılabileceği yarışmada, "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü" hakkında farkındalık oluşturmak amaçlanıyor.

Bu yaş grubuna giren öğrencilerin, 15 Temmuz günü vatanı uğruna şehit düşen kahramalarımızı ve "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü"nü konu alan resimlerini, başvuru formu ile birlikte 26 Eylül-18 Ekim 2020 tarihleri arasında abdigmyarisma@gmail.com e-posta adresine göndermeleri gerekiyor.

Bir komisyon tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda dereceye giren ilk üç resmin sahibi, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nün http://abdigm.meb.gov.tr adresli web sayfasında ve twitter/mebabdigm, facebook/mebabdigm, instagram/mebabdigm adresli sosyal medya hesaplarında ilan edilecek. Dereceye girenlere ayrıca ödül de verilecek.

Başvuru formuna erişmek için tıklayınız.

Şartnameye erişmek için tıklayınız.

Yarışma afişine erişmek için tıklayınız.

6380 Wilshire Blvd. Suite 907 Los Angeles, CA 90048 USA - (323) 782 8636

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.