Los Angeles Eğitim Ataşeliği

Work and Travel Programındaki Öğrencilerden Ataşeliğimize Veda Ziyareti

Work and Travel programına katılarak yaz dönemini bölgemizde geçiren öğrencilerden bir grup, bu gün Ataşeliğimize gelerek Eğitim Ataşemiz İlhan Çoban ile görüştüler.
Work and Travel Programındaki Öğrencilerden Ataşeliğimize Veda Ziyareti

Yaklaşık dört ay önce Work and Travel olarak bilinen hem çalışma hem de gezi programına katılarak Los Angeles'a gelen öğrencilerden İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğrencisi Hazar Korkmaz ve Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğrencisi Furkan Pelen, programın sona ermesinden dolayı yurda dönmeden önce, veda için Ataşeliğimize gelerek Eğitim Ataşemiz İlhan Çoban ile görüştüler. Görüşmede öğrenciler, bu programda edindikleri tecrübeleri ve yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler. Ataşemiz İlhan Çoban, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, bu tür hareketlilik programlarının kazanımları yanında bir takım sıkıntıları da beraberinde getirdiğini, yaşanan sıkıntıların çözümüne yönelik öneriler geliştirerek ilgili mercilerle paylaştıklarını söyledi.

6380 Wilshire Blvd. Suite 907 Los Angeles, CA 90048 USA - (323) 782 8636

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.